Gezocht voor 9 mei 2015?
Wij zoeken een ruimte binnen en buiten voor een familiereunie. Graag in het midden van het land. Aantal pers tussen de 60 en 90 Leeftijden van 2 tot 80 jaar.
Graag verzorgen wij zelf het eten en drinken zelf.
2 Antwoorden
Antwoord van bedrijf dat niet langer actief is
Geachte heer Van Beek,
Hartelijk dank voor uw interesse in Bilderberg Kasteel Doorwerth. Het is bij ons op locatie helaas niet mogelijk om zelf uw eigebn catering te verzorgen. Wanneer wij u desondanks van dienst kunnen zijn, vernemen wij graag van u.
Met vriendelijke groet,
Paul van Zeist
Bilderberg Kasteel Doorwerth 026-3333420
Antwoord van bedrijf dat niet langer actief is
Goedendag, ik denk dat wij u kunnen helpen met uw zoektocht :). Wij bieden onze foyer aan met zitjes, open haard, open keuken met apparatuur, evt. gebruik glazen/servies, tafels met stoelen, bar met krukken, buffet opstelling, dartbord, tafelvoetbalspel, WIFI en flipover. Kale huur behoort tot de mogelijkheden. Heeft u interesse ?, dan kunt u mij bereiken via info@dekooihoeve.com.
Gratis parkeergelegenheid direkt voor de deur. Helaas niet rolstoeltoegankelijk.